Vitajte v penzióne Žitava

v obci Dvory nad Žitavou

Penzión s reštauráciou – Penzión Žitava sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nové Zámky – Levice. Je postavený v štýle sedliackej kúrie a jeho architektúra je spomienkou na štýl kedysi typický pre južné Slovensko

O penzióne

Od roku 2005 stojí v centre obce Dvory nad Žitavou, pri hlavnom cestnom ťahu Nové Zámky – Levice, penzión s reštauráciou – Penzión Žitava. Je postavený v štýle sedliackej kúrie a jeho architektúra je spomienkou na štýl kedysi typický pre južné Slovensko. Atypickú budovu penzióna obklopuje nádherná široká záhrada, ktorá dotvára jedinečnú atmosféru tohto domáceho vidieckeho sídla.
Svojou vynikajúcou kuchyňou, prekrásnym prostredím a domáckym prístupom k zákazníkovi sa náš penzión stáva obľúbenou zastávkou nie len hladných motoristov, ale i tých, ktorí hľadajú odpočinok v príjemnom domácom prostredí.
Naši hostia majú k dispozícii krytý bazén, ktorý je v horúcich letných dňoch i nociach ideálnym miestom pre relax. K dispozicii sú hosťom tenisové kurty. Potešíme i milovníkov koní, domácich zvierat a nadšencov vidieckeho turizmu.
Svojou ideálnou polohou poskytuje Penzión Žitava dokonalé ubytovanie pre návštevníkov liečebno-termálnych a zábavných kúpeľných zariadení v Nových Zámkoch, Podhájskej, Patinciach či Štúrove.
Penzión Žitava je jedinečným miestom pre získanie nezabudnuteľných zážitkov z Vašich firemných akcií, rodinných osláv, prázdninových a dovolenkových pobytov. Nesklameme ani tú náročnejšiu klientelu a rozhodne naplníme Vaše očakávania. Ústretový personál sa vždy s radosťou postará o Vaše pohodlie a príjeme strávené momenty u nás.

Tešíme sa na Vašu návštevu,

tím penziónu Žitava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodinné oslavy

 

Penzión Žitava je ideálnym miestom pre Vaše rodinné oslavy! Ak hľadáte príjemné a útulné prostredie pre oslavu narodenín, krstu, svadby alebo inú rodinnú udalosť, sme tu pre Vás.

Naša reštaurácia ponúka široký výber jedál a nápojov, ktoré si môžete vybrať podľa Vašich predstáv. Radi Vám pomôžeme s výberom menu a zabezpečíme dekorácie podľa Vašich predstáv. Pre deti máme pripravené špeciálne menu a priestor na hranie.

Naše priestory sú vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre starších hostí. Disponujeme klimatizovanými miestnosťami s celkovou kapacitou až 90 osôb. Na Vaše prianie zabezpečíme hudobné vystúpenie alebo DJ-a, ktorý Vám zahrá skladby podľa Vašich želaní.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že u nás si užijete nezabudnuteľnú rodinnú oslavu. Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste si radi rezervovali termín, neváhajte nás kontaktovať!

Terasa pre chvíle pohody

Na našej terase môžete relaxovať, stretnúť sa s priateľmi či rodinou, vychutnať si jedlo a nápoje na čerstvom vzduchu. Terasa je tiež vhodná pre rôzne spoločenské akcie (oslavy, grilovačky a pod.).

Naši partneri:

Vínna pivnica Dvory nad Žitavou

Vínna pivnica, založená v roku 1926, sa hrdí rozsiahlou kolekciou prvotriednych vín južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Naše reštauračné zariadenie ponúka hosťom na výber celú kolekciu týchto najkvalitnejších vín z našej oblasti.

Gazdovský Dvor Branovo

Vďaka partnerstvu s Gazdovským Dvorom Branovo a jeho vždy čerstvým a biologickým potravinám mliečneho i mäsového druhu, môžeme našim klientom ponúknuť chutné a domáce jedlá. Na koči s koňským záprahom sa hostia nášho penziónu môžu odviesť na unikátnu prehliadku Gazdovského Dvora Branovo, vzdialeného necelých 5km od nášho penziónu.

RAB, s.r.o.

Spoločnosť RAB, s.r.o. je prvovýrobcom kvalitného hydinového mäsa a vajec pod značkou BIO. Vďaka našemu partnerstvu, dokážeme našim zákazníkom ponúknuť pokrmy z prvotriednej hydiny z domáceho chovu.

Emilove Sady Dvory nad Žitavou

Emilove Sady Dvory nad Žitavou zásobujú naše reštauračné zariadenie najkvalitnejším sezónnym ovocím. Táto najstaršia rodinná ovocná farma na Slovensku, už od roku 1966 s láskou produkuje ovocie, v ktorom jsne cítiť sladkú chuť nášho okolia.

Penzión "U Teodora"

Penzión “U Teodora” Vám ako náš partner v okolí Bratislavy dokáže poskytnúť servis prvotriedneho domáceho charakteru.

Aktuálne podujatia v okolí

Chceli by ste zažiť niečo zaujímavé v čase vášho pobytu? Jarmoky, súťaže, majálesy, obecné dni, hody, burzy, koncerty, festivaly, ďalšie kultúrne, spoločenské a športové podujatia… Stačí si len vybrať!

Penzión Žitava

Hlavná 585/5

941 31 Dvory nad Žitavou

Slovakia

Kontakt

mob.: + 421 (0) 905 911 951
fax.: +421 (0) 35 6 450 535

Visits: 3135