Reštaurácia

Otváracia doba:

Pondelok – Piatok 10:00 – 15:30
Sobota – podľa objednávky (rodinné oslavy)
Nedeľa – zatvorené

Už pri vchode do reštaurácie Vás ovanie pocit pohodovej atmosféry domova a rozžiaria sa Vám chuťové zmysly pri vôni špecialít z regióna. Reštauračné priestory s letnými terasami majú kapacitu 60 miest.
S kuchyňou zameranou i na tradičné chuťovky z blízkeho okolia sa snažíme zachovávať ducha južnoslovenských tradícií. Pri príprave jedál dbáme na využitie potravín z tunajších domácich zdrojov. Vďaka tomu nestrácajú naše jedlá na bohatej a výraznej chuti.

Akceptujeme platbu stravnými lístkami a platobnými kartami.

Vínna pivnica, konferenčná miestnosť a záhradný krb

Vínna klembová pivnica upozorňuje hostí na aktívnu a precíznu prácu okolitých vinárov. Južnoslovenská vinohradnícka oblasť patrí medzi najväčšie vinohradnícke oblasti na Slovensku. V Penzióne Žitava sa hrdíme kvalitnou produkciou našich miestnych vinárov a podporujeme ich húževnatú prácu predajom výlučne tunajších akostných a výberových stolových vín najširšej ponuky. Vína z nášho regiónu nesklamú ani toho najnáročnejšieho klienta.

Záhradný krb je magickým miestom nášho penziónu. Skrytý od okolitého sveta a všemožných problémov si letnú grilovačku s priateľmi užijete úplne ponovom.

Vínna pivnica, konferenčná miestnosť a záhradný krb poskytujú vynikajúce priestory pre organizáciu rôznych spoločenských podujatí, rodinných osláv či firemných akcií a školení.

Už roky pomáhame našim hosťom a okolitým firmám s prípravou ich väčších i menších podujatí. Náš profesionálny prístup a zmysel pre detail sú zárukou vašich nezabudnuteľných chvíľ, pohodovej a ničím nerušenej atmosféry.

Neváhajte a rezervujte si u nás Vaše najbližšie podujatie. Tešíme sa na Vás.

Penzión Žitava

Hlavná 585/5

941 31 Dvory nad Žitavou

Slovakia

Kontakt

mob.: + 421 (0) 905 911 951
fax.: +421 (0) 35 6 450 535

Visits: 573