Oslavy a konferencie

V našom penzióne ponúkame aj priestory na prenájom pre vaše oslavy a konferencie. Nech už plánujete rodinnú oslavu, firemný event alebo obchodnú konferenciu, sme tu, aby sme vám poskytli ideálne prostredie pre vašu udalosť. Nechajte si poradiť našim skúseným personálom. 

Separátna miestnosť na oslavy a konferencie

Pre vaše väčšie súkromie a intimitu ponúkame aj separátnu miestnosť pre vaše podujatie. V tomto špeciálnom priestore bude prebiehať vaša udalosť bez rušivých vplyvov zvonku. Súkromná miestnosť je ideálna pre menšie oslavy, narodeninové párty alebo firemné stretnutia, či konferencie a školenia, kde si môžete užiť vašu udalosť so všetkými výhodami súkromného prostredia.
Táto miestnosť je elegantne zariadená a vybavená všetkým potrebným vybavením, aby vaše podujatie prebehlo bez problémov. S naším pozorným personálom vám zabezpečíme všetko potrebné, čo budete počas podujatia potrebovať. Tešíme sa na vás!

Reštaurácia

Naša reštaurácia ponúka štýlové a elegantné priestory na prenájom pre vaše špeciálne udalosti. Nech už plánujete romantickú večeru, rodinnú oslavu, firemný banket alebo iné podujatie, naše priestory sú ideálnym miestom pre vašu udalosť. S útulnou atmosférou, vynikajúcou kuchyňou a profesionálnym personálom sme pripravení zabezpečiť, aby vaša udalosť bola úspešná a nezabudnuteľná.

Reštaurácia ponúka široký výber jedál a nápojov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. S rôznymi možnosťami prípravy priestorov sa prispôsobíme vašim potrebám a požiadavkám, aby vaša udalosť bola presne taká, akú si predstavujete.

Vínna pivnička

Naša vínna pivnica je skvostným priestorom, ktorý môžete využiť pre rôzne typy podujatí. S útulnou atmosférou a bohatým výberom kvalitných miestnych vín je táto pivnica ideálnym miestom pre usporiadanie osláv, firemných večierkov, degustácií vína či iných spoločenských udalostí.

V našej vínnej pivnici si môžete vychutnať exkluzívne vína z nášho regiónu a nechať sa unášať ich lahodnými chuťami. Náš odborný personál vám ochotne pomôže s výberom vína a zabezpečí, aby vaše podujatie prebehlo hladko a nezabudnuteľne.

Buďte inovatívni a usporiadajte vašu udalosť v našej vínnej pivničke, kde sa spoja skvelé vína s jedinečnou atmosférou.

Penzión Žitava

Hlavná 585/5

941 31 Dvory nad Žitavou

Slovakia

Kontakt

mob.: + 421 (0) 905 911 951
fax.: +421 (0) 35 6 450 535

Nechajte nás sa postarať o všetky detaily a starosti spojené s organizáciou vášho podujatia. Kontaktujte nás a rezervujte si priestory nášho penziónu pre vašu blížiacu sa udalosť. Tešíme sa na to, že vám poskytneme prvotriedny servis a nezabudnuteľný zážitok pre vás a vašich hostí!

Visits: 114